2

مأموریت ها و چشم انداز


شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری ارائه دهنده کلیه خدمات بازرگانی اعم از شناسایی منابع، خرید، حمل و ترخیص، منطبق با نیازهای روز و بر مبنای نیازهای اساسی کشور در صنایع و همچنین نیاز جامعه به کالاهای اساسی می باشد و تلاش می کند این خدمات را با اتکا به نیروی انسانی متخصص، متعهد و خلاق و با بهره گیری از ابزارهای علمی روز، به بهترین وجه رائه نماید.

این شرکت به عنوان یک سازمان زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشور، خود را در قبال تمامی کارکنان کشور و در نتیجه در قبال کل جامعه مسئول می داند و در این راستا تلاش می کند پر رنگ ترین نقش را در تأمین کالاهای اساسی کشور با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ایفا نماید.

این شرکت به عنوان زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کل کشور تلاش می کند کلیه خدمات بازرگانی لازم در شرکت های زیرمجموعه این شرکت جهت تأمین مواد، قطعات و تجهیزات مورد نیاز این شرکت ها و سایر شرکت ها و کارخانجات کشور از طریق مدیریت مؤثر فرایند بازرگانی اعم از واردات و صادرات ارائه نماید.

ما به موفقیت خود باور داریم زیرا خود را به موازین توسعه پایدار، منافع ملی، کرامت انسانی و اصول اخلاقی متعهد می دانیم و در عین پایبندی به این ارزش های محوری خویش، ارزش آفرینی اقتصادی را مسئولیت خود در قبال سهامداران می دانیم. و بدین واسطه ایمان داریم که به نام آورترین شرکت در تأمین کالاهای اساسی کشور، تأمین مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز صنایع، صادرات محصولات کشور و توسعه تبادلات تجاری با اقصی نقاط جهان تبدیل خواهیم شد.


تنظیم: روابط عمومی 1393/10/10

 
 
 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت بازرگانی صندوق بازنشستگی کشوری می باشد.
2014 .Designed by Sepitack co